Lietotāju atsauksmes par QUICK TEACHER programmu

Kontaktforma
Ievadiet kodu   
 


Lietotāju atsauksmes par QUICK TEACHER programmu


1. Paldies! Es jau lietoju jūsu programmu. Tā man ļoti iepatīkās. Es, būdams, skolotājs teikšu, ka programmas metodiskais raksturojums ir diezgan labas. Taču, ja skolniekam nav vēlēšanās mācīties, tad viņam neko nav iespējams iemācīt.
Vitālijs Smoļņikovs


2. Mani apmierina  angļu valodas līmenis, kuru esmu apguvis ar QUICK TEACHER programmu. Uz doto brīdi mani interesē spāņu un vācu valodas apgūšana sākuma līmenī. Jūsu kurss ļauj man lasīt un runāt diezgan raiti, tādējādi, pāriet uz prograsīvāko līmeni nav nepiciešms. Ar to man arī pietiek. Bērni saka, ka viņi ‘’atmin’’ vārdu, un es priecājos, jo viņu vārdu krājums tiek  papildināts daudz ātrāk nekā man. Gribu pateikties programmas izstrādātājiem!
Aleksejs Nikolajevs


3. Vēl viens apstiprinājums, ka viss izcilais - vienkāršs! Šo mācību principu izmantoja un izmanto , laikam, visi pasaules slinkie studenti, t.i. vakarā pirms eksāmena studentam izdodas  iemācīties semestra mācību programmu, un visvairāk pārsteidz tas, ka var nolikt eksāmenu uz  "labi" vai pat "izcili". Super! Bet es īsti nepiekrītu vienam punktam, ka programmas QUICK TEACHER pamatā ir vizuālizācija,  rakstot vārdus un frāzes. Kad es gribu kaut ko pateikt franču valodā, es vizuāli uzrakstu to vārdu, un tas palēlina komunikācijas procesu. Pie tā ir vainojamas vecās skolas metodes. Šajā gadījumā valodas zināšanas netiek nodotas neapzināti, kā dzimtā valoda. Šeit var izmantot mazo bērnu metodi. Viņi jau trīs – četru gadu vecumā runā labi, saprot visus ikdieņišķus vārdus un izteicienus, lieliski veido teikumus, bet tajā pašā laikā viņi var nezināt kā jārakstā tie vārdi.  Un tomēr jāatceras, ka daži cilvēki  vairāk uztver informāciju vizuāli, bet citi ar dzirdes palīdzību. Man šķiet, ka efektīvāk  būtu ar  sintēzi.
Olga.


4. Ar lielāko prieku lietoju jūsu programmu. Uzskatu, ka ir vērts  ieteikt programmu citiem, jo programmas saturs un kvalitāte attaisno to vērtību.. 50 stundu ilgs kurss ļāva man sasniegt lieliskus rezultātus un gūt panākumus.


5. Gribēju teikt par programmu, ka ir ļoti laba, piemērota tieši man, maniem darba apstākļiem, ka atliek daudz laika programmas lietošanai. Krietni labāka par visiem kursiem, kur būtu jāstūdē daudz ilgāk un ar mazāko efektivitāti.  Katrā ziņa Jūsu kompāniju vai programmu ieteikšu arī citiem :)  Dažiem parādīju. Viņi bija sajūsmā  :)


6. Labdien, Marija! Liels paldies par Jūsu vēstuli. Kā rezultātā, manuprāt, es izdarīju pareizu izvēli. Katrā gadījumā es izteikšu savu viedokli uzreiz pēc tam , kad jau sākšu izmantot programmu. Jūsu programmas ir lieliskas (spriežu pēc itāļu valodas programmas) un es domāju, ka ar laiku iegādāšos visas programmas, ieskaitot eksotiku: somu valodu (man Somijā dzīvo draugi) un japāņu valodu (tur man draugu nav, bet, iespējams ka būs). It īpaši vēlētos ķīniešu valodu, bet tās jums tirdzniecībā nav, bet ceru, ka drīz jau parādīsies.
Ar cieņu, Aleksandrs Volgins


7. Ar jūsu programmu esmu mācījos aptuveni  2 gadus. Tolaik es ļoti nopietni pievērsos itāļu valodai un mācījos pie privātskolotāja. Man šķiet, ka jau tolaik man bija labs ziņāšanu līmenis, bet programmu man nopirka tētis, kaut kādā izstādē. Savā brīvajā laikā, sāku mācīties ar programmas palīdzību.  Taču mans itāļu valodas  skolotājs nebija sajūsmā par programmu.
Bet, manuprāt, valodu man palīdzēja apgūt tāds divpusīgs mācīšanās veids – ar privātskolotāju un ar programmu QuickTeacher. Vēlāk to atzina arī  skolotājs. Ar programmas palīdzību es ātri apguvu jaunus vārdus un frāzes, bet gramatiku un citas itāļu valodas nianses es apguvu pie skolotāja. QUICK TEACHER lielākais trūkums ir tas, ka ‘’Standard’’ līmenis ir nepietiekams, lai  profesioānali iemācītos itāļu valodu. Sarunvalodu es lietoju bez problēmām. Bet, tā kā es vēlējos strādāt par tulku (tulkotāju), man bija nepieciešams ne tikai labi runāt par ikdienas tēmām, bet arī  lielākas zināšanas. Bet, tas ka ar programmas palīdzību jaunus vārdus un frāzes apgūsti viennozīmīgi ātrāk, tas ir fakts. Man tas ir palīdzējis. Tagad es strādāju Maskavā, Itāļu valodas centrā, un runāju kā dzimtajā valodā.


8. Vienmēr esmu gribējis brīvi runāt vācu valodā. Universitātē man nesanāca apgūt vācu valodu līdz galam, bet pēc tam nebija laika. Par  QUICK TEACHER programmu  manas domas bija skeptiskas  un, atklāti sakot, pirmos divus vai trīs mēnešus pēc programmas iegādes, neesmu vispār pieskāries programmai un sācīs mācīties. Vēlāk jau sāku pamazām mācīties ar programmu un man iepatikās.
Programmai ir dažī trūkumi – tu nekad neiemācīsies tādu valodas līmeni, kā studenti no prestīžas universitātes. Personīgi man, mācīties vairākas stundas pēc kārtas, bija garlaicīgi un dienā vairāk nekā stundu vai divas pie datora es nekad nesēžu. Man ir  kurss  Profy (10000 vārdu + 3000 frāžu un teikumu), un piecu vai sešu mēnešu laikā es apguvu pusi no kursa. Kaut kur pirms pāris mēnešiem es atsāku mācīšanos un ceru, ka drīz  pabeigšu visu kursu.
Tikai žēl, ka man nav patstāvīgās praktikas, lai biežāk savā runā izmantotu jaunus vārdus un frāzes.


9. Esmu izlēmis apgūt vācu valodu, jo skolā esmu mācījies tieši šo valodu, un kaut kādas pamatzināšanas man ir. Angļu valodu es nezinu vispār, tāpēc  arī  izlēmu ar QUICK TEACHER programmu apgūt to valodu, kuru es jau apmēram zinu. Kāpēc tieši Quick Teacher ? Protams, solījums  2 mēnešu laikā apgūt valodu izklausās ļoti labi.  Šaubu nebija - programma arī maksā lēti.
Vienīgais, kas izvirza (rada) jautājumus - kā tas ietekmēs uz  psihi? Vai tas  nav kaitīgi cilvēkam,  un vai galvā netiek nodota cita veida inormācija?  Bet tad, kad SIA MARIDI ofisā man parādīja Eiropas apliecinošos sertifikātus par  programmām, manas šaubas pazuda. Un tagad es varu teikt, ka es velti šaubījos  - ar programmām viss ir kārtībā, nekādas sliktās  ietekmes nav un nav bijis.
Ar programmu strādāju jau kādu mēnesi, vienu stundu dienā. Tas  nav garlaicīgi, es pat brīnos – jo tas viss mazliet atgādina datorspēli.
Protams, es atpazīstu  pazīstamus vārdus, tāpēc, iespējams, es eju uz priekšu pietiekami ātri: tagad sadaļā "Izdzēstie"  man ir 1200 vārdu - tas nozīmē, ka tik daudz vārdus es zinu. Drīz  jau sākšu mācīties frāzes un teikumus. Intereses pēc, pāršķirstīju savu veco mācību grāmatu vācu valodā: grūtus  stāstus vēl  pilnībā nav iespējams saprast, bet vieglākus jau bez jebkādām grūtībām.


10. Labdien!
Mani sauc Natālija Burdina. 2009.gada 6.jūnijā iegādājos jūsu programmu Standard kursu un ar lielāko prieku mācos ar programmu. Uzskatu, ka programma pilnībā attaisno savas vērtības un uzslavējumus. Es jau ne pirmo reizi mēģinu atjaunot savas angļu valodas zināšanas, kuras  ieguvu gan skolā, gan koledžā, bet līdz šim mani mēģinājumi nav sasnieguši  panākumus. Pie visa vainojamas bija tas, ka mācību metodes nebija diezgan labas, un  nebija pietiekami daudz laika, lai apmeklētu nodarbības u.tml.
Par pašmācību, es pat nebiju domājusi...
Un tagad es esmu apmierināta ar visu: gan ar laiku , kuru es izvēlos pēc saviem ieskatiem, gan ar pasniegšanas metodi, gan ar skaņas noformējumu. Es domāju, ka man jau ir zināmi panākumi pēc 50 stundu nodarbībām:
1) parādījās izruna un pārliecība, ka es runāju pareizi
2) no lapas lasu angļu valodā (rokasgrāmatas, tīmekļa vietnes u.c.) - es nesaku, ka pilnībā visu saprotu, bet kopumā, galveno domu izprast varu.
3) cenšos domāt angļu valodā, un nosaukt apkārtējos  priekšmetus.
4) Jau šomēness  sākšu strādāt ar  ārzemju mājas lapām un ar angliski runājošiem partneriem.
Priekšlikums ir tāds, ka manai draudzenei interesē jūsu programma un viņa vēlas to iegādāties. Vai es varu darboties kā aģents izplatot programmu, jo tā nav vienīgā programma...
Ja tāda iespēja pastāv – lūdzu sazinieties ar mani un pastāstiet par saviem noteikumiem.
Es par brīvu izvietošo jūsu reklāmu savā mājas lapā, lai saņemtu procentus no pārdoto programmu skaita. Šādu produktu nav kauns pārdot!
Ar cieņu, Natālija.


11. Par to, ka angļu valodu var apgūt  2 mēnešu laikā, es izlasīju avīzē. Es tam īsti nenoticēju, bet tomēr  iegāju "QuickTeacher" mājas lapā, piezvanīju, un pēc tam ar kolēģi aizgājām uz programmas bezmaksas prezentāciju.
Kaut kur pēc nedēļas izlēmām samesties ar naudu un iegādāties programmu mums abām, un mācīties  pēc kārtas. Tā rezultātā, mēs ietaupījām, jo angļu valodas kursi mums izmaksātu daudz  dārgāk.  
Būtībā, es esmu apmierināta. Jo tagad es runāju angļu valodā, kuru pirms tam es nezināju vispār. Jau pēc mēneša es  sajutu progresu, un tagad  jaunie vārdi un frāzes padodas ātrāk un ātrāk.
Jau pēc 2 mēnešiem es sāku runāt angliski – es sāku apmācību 2004.gadā decembra vidū un jau februāra beigās izgāju pusi no kursa. Bet visu kursu es izgāju par 3-4 mēnešiem. Es pat nolēmu sevi pārbaudīt un nopirku žurnālu angļu valodā, lai palasītu. No lasītā 70-80% sapratu . Dažus vārdus es nezināju, bet galveno domu saprast varēju.
Drīz mēs ar mammu vēlāmies sākt mācīties franču valodu – mammai ļoti patīk franču mūzika un jau kopš bērnības gribēja iemācīties šo valodu. Un kādi ir vīrieši Francijā...

 

 

 


QUICK TEACHER programmas prezentācija
Kas ietilpst programmā
Kādas valodas var iemācīties