Atsauksmes par Quick Teacher

Lūcija Homčenko:

Programma QuickTeacher ir ļoti interesanta. Mācību laikā, tas kurš ir mācījies, viņš nevar atrauties, jo pilnīgi atslēdzas no visa notiekošā šajā momenta, iet tikai vārdi un teikumi. Un tas viss tiek atlikts savā „ datorā” galvā. Tas viss paliek atmiņā. Un kad ir nepieciešams, tas uzpeld atmiņā. Tā ir kvalitatīva apmācība.  Protams, ja tas ilgtu nevis 150 ak. st., bet ilgāk . Tas protams būtu labāk.
Vadītajiem un šī  projekta izpildītajiem, veiksmi!

***

Silva Negeriša:

Izsaku pateicību visiem, kas palīdzēja man apgūt angļu valodu  pēc programmas QUICK TEACHER.
Vislielakā pateicība klases pasniedzējai Diānai, kura vienmēr bija atsaucīga un kompetenta.
Kā arī gribās pateikties Jūlijai Surikovai, par izcilu mācību procesa organizēšanu.
Programma ir efektīva. Personīgi sev, es beidzot atradu veidu kā apgūt valodu. Tajā pārliecinājos veicot testu. Par nepilnajiem diviem mēnešiem man atmiņā palika ne maz vien vārdu un diezgan labi saprotu un lasu frāzes. Turpmāk turpināsu apmācību jau mājās pēc programmas Quick Teacher.
Liels paldies.

***

Agita Kalniņa:

Esmu pateicīga par šādu iespēju apgūt angļu valodu.QuickTeacher programma ir izveidota ļoti vienkārši un saprotami. Katru dienu mācoties ir iespeja ātrā laikā apgūt valodu. Saprast ko runā ārzemnieki, kā arī vienlaikus tiek trenēta izruna un pareizrakstība.
Apmācības veids ir piemē rots jebkuram līmenim! Tas noris tik vienkārši, ka pilnīgi nejauši vārdi un frāzes ir jau galvā un tie ir zināmi.
Esmu ļoti pateicīga šai programmai, jo tā ir radījusi interesi par angļu valodu! Noteikti turpināsu patstāvīgi apgūt valodu.
Ieteiktu ik vienam pamēģināt!

***

Jevgenija:

Ta kā ir pagājis 38 gadi pēc skolas beigšanas un skolā angļu valodu neesmu mācījusies, tad ļoti baidījos, ka nevarēšu mācīties kursos. Bailes izgaisušas pirmajā mācību dienā. Mācī ties ir interesant. Ar vecumu atmiņa jau ir slikta, bet pateicoties interesantai programmai, sanāk apgūt vārdu un vispār „iebraukt” angļu valodā. Ļoti palīdz tas, ka ir pasniedzēja, kurai var uzdot jautājumus, un kura mudina un uzmundrina.
Kursi man ļoti patīk. Ceru uz labu veiksmi. Pat ja ne tik daudz iemācīšos kursos, varēšu turpināt mācī ties mājās, pateicoties dāvanai no kompānijas.
Es domāju, ka man ir paveicies ar kursiem, lai gan esmu izvēlejusies šo vietu ērtas,man, atrašanas vietas dēļ.

***

Ludmila Antropova:

Pirmo reizi mūžā, man bija tik interesanti mācīties. Paldies programmas izstrādātājiem par to, ka uzdāvinaja šo prieku – patstāvīgi iet soli pa solim uz uzlabojumu angļu valodā.
Tagad es noteikti zinu, ka beidzot sapratīšu un laikam tomēr arī runāt angļu valodā.
Paldies kolektīvam, kurš īsteno dzīvē šo aizraujošo svešvalodas apgūšanas  metodi. Pateicoties viņiem, es pavadīju laiku ar maksimālu produktivitāti.
Paldies visiem profesionalitāti un atbildību savā darbā.

***

 

Vjačeslavs:

Kopumā, firmas M.A.R.I.D. I  angļu valodas apmācības programma “QUICK TEACHER” iesācējiem, man patika. Programmā, pirmkārt, iepriecināja vārdu un frāžu atskaņošana ar angļu  valodas nesēju, lai uzlabotu pareizo izrunu, atsevišķas sadaļas, lai vieglāk  apgūtu materiālu un viegla navigācija caur tiem.
Sākumā, pēc iziešanas 75% pirmajā vārdnīcā, apbēdināja pēkšņi no nekurienes uzradušās kļūdas apgūtajā statistikā, bet tagad viss ir labots. Kā arī uzskatu par lielu plusu iespēju ierakstīt savu izrunu un salīdzināt ar etalonu un noslīpēt tā filigrānu. Kopumā, pirmā Vārdnīca un Sarunvaloda diezgan apjomīgi un apdomāti, lai sazinātos angliski iesācēju līmenī.  Atzīmēsu arī firmas izstrādājumu Memo-metodika  M.A.R.I.D. I (vieglāk iegaumējas vārdi) un iespēja uzstādīt programmu uz majas datora, lai iespējams atvieglot un pāatrināt angļu valodas apgūšanu.

***

Ludmila Jureviča

Ar  QuickTeacher kursa apmācību esmu apmierināta. Ieguvu noteiktas zināšanas, it īpaši vizuālajā ziņā, daudz frāžu ir iegaumējies atmiņā. Noteikti patstāvīgi turpināsu apmācību un pilnveidot savas zināšanas sarunvalodā un gramatikā. Liels paldies pedagogam par sapratni un labvēlīgu attieksmi.

***

Nataļja Goršķaruka

Es atnācu uz Quick Teacher kursiem bezjebkādām priekšzināšanām angļu valodā. Pēc dažām mācību nedēļām es jau sapratu, ka šie kursi dod rezultātu. Šis rezultāts tiek sasniegts ne tikai pateicoties programmai QuickTeacher, bet arī pareizam un draudzīgam skolotājas piegājienam. Skolotājs precīzi sadala laiku vienam  vai otram  uzdevumam. Korekti iesaka un izskaidro kļūdas, ņē mot vērā katra studenta zināšanas. Esmu ļoti apmierināta ar kursiem, un turpmāk centīšos paaugstināt savu angļu valodas  zināšanu līmeni ar otrā līmeņa programmu QuickTeacher.

***

Jeļena Mitina:

Ar šīs programmas palīdzību vieglāk iegaumēt vārdus un frāzes, jau gatavā kontekstā un ar pareizo intonāciju. Tiek piedāvātas frāzes zināmām situācijām, kuras  lieto, piemēram, darbā vai veikalā, braucienā vai ārkārtas situācijās. Tas ir līdzīgi, kā saka par bērniem - nevajag viņiem mācīt tikai burtus, vajag uzreiz mācīt arī izrunu un frāzes. Gramatika ir svarīga, bet daudz noderīgāk ir iemācīties, kā konkrētā situācijā ir jārunā. Tāpēc pozitīvi ir tas, ka programma piedavā lielu apjomu ar reāli dzīvē pielietojamām frāzēm un dialogiem.
Programmā ir dažāda metodika, kuru iespējams mainīt pēc paša ieskatiem, lai labāk iegaumētu un lai darbs neapniktu. Pasniedzēja palīdz tikt galā ar  jautājumiem, kas rodas macību procesā, un izvēlas pareizo mācību metodiku atbilstoši zināšanu līmenim.

***

Daiga Eglava-Stradiņa:

SIA Maridi esmu ieradusies apgūt angļu valodu. Šo vietu izvēlējos pēc dzīvesvietas attāluma. Par mācību procesu iepriekš nezināju.
Angļu val. apgūstu „Elementary” līmenī. Esmu ļoti apmierināta ar valodas apgūšanas veidu datorā. Šī programma ļauj man pašai izvēlēties to intensitāti, kādā strādāt.
Ļoti svarīgi priekš manis ir tas, ka dzirdu pareizu vārda izrunu, vienlaicīgi arī redzot tā pareizrakstību. Nepilnu trīs nedēļu laikā man ir izdevies ievērojami papildināt savu vārdu krājumu.
Pozitīvi ir tas, ka stradājot patstāvīgi datorā, iespējams visus neskaidros jautājumus apspriest ar pasniezēju. Ļoti patīkama atmosfēra, jauks un atsaucīgs kolektīvs. Ja būs iespēja, labprāt turpināšu valodas apguvi augstākā līmenī.

***

Inese Bistere:

Iesaku šos kursus visiem, kuri grib iegūt zināšanas, ne tikai sertifikātu. Ja vēlaties apgūt vai papildināt angļu valodas zināšanas interesanti un aizraujoši ar datorprogrammu, tad šie ir īstie kursi, kurus izvēlēties. Šādi mācoties valodu, laiks paskrien nemanot. Programma ir ļoti intensīva, bet ja jūs nāksiet uz nodarbībām regulāri, varēsiet lieliski papildināt savas zināšanas. Pēc šiem kursiem angļu valodas līmenis jūtami paaugstinājās. Kursu laikā mums valdīja ļoti patīkama gaisotne pateicoties mūsu jaukajai pasniedzējai Daigai. Ļoti pozitīva attieksme un liela atsaucība no QUICK TEACHER darbiniekiem.
Iesaku arī jums izvēlēties angļu valodas kursus  QUICK TEACHER. Bet atcerieties - viss atkarīgas no paša ieguldītā darba.

***

Tatjana Ivanova:

Sveiki, esmu Tatjana Ivanova. Angļu valodu esmu macījusies pirms 8 gadiem, bet tā kā nav bijusi iespēja pielietot zināšanas, biju piemirsusi pat lasīšanu un rakstīšanu. Bet pateicoties Quick Teacher programmai, es iemācos daudz ko jaunu un atsvaidzinu iepriekš apgūto. ‘Memo metodika’ palīdz labāk iegaumēt jaunos vārdus. ‘Virtuālais skolotājs’ palīdz nostiprināt šos vārdus.
Šajā programmā ir daudz sarunu paraugu - dialogu un frāžu. Es varu lasīt tekstu, uztverot to vizuāli, un vienlaicīgi klausīties pareizu izrunu. Bet visbūtiskakais ir tas, ka arī mājās varu strādāt ar dāvanā saņemto programmu. Mācību ilgums bija 150 akadēmiskās stundas. Rezultātā: es lasu un tulkoju, gandrīz nemaz nepielietoju vardnīcu, un mācos sarunāties.

***

Maruta Pētersone:

Es programmu izvēlējos, lai varētu strādāt un mācīties neatkarīgi. Iegūt pašiedvesmu un drosmi runājot.
Programma ir laba tiem, kas baidās vai jūtas nedroši runājot svešvalodā. Iemācīt vārdu, teikumu krājumu palīdz.
Ieteikums – ieviest arī sarunvalodu grupās. Jo ļoti nepieciešams  arī apgūtās zināšanas pielietot. Izrunas trenažieris ir labs. Bet runājot grupās cilvēks sāk piedomat pie tā, kā viņš runā un pie teikuma uzbūves. Kā arī vēlams iekļaut nelielu laiku gramatikas apguvei: teikuma uzbūves pareizai veidošanai.
Kopumā, man ļoti patika. Atmosfēra ir ļoti pozitīva, darbinieki atsaucīgi.
Vēlu Jums veiksmi un vairāk cilvēkus, kam ir svarīgi atrast sevī spēkus nebaidīties runāt svešvalodās.

***

Olga Kondratjuka  

Piedāvāju dot iespēju studentiem, nedēļu pirms kursa beigām iziet izmēģinajuma testu vai vismaz dažus uzdevumus no tā. Gribētos vairāk runāt mācību procesā.

***

Irina Zagorska  

Ļoti patika mācību kurss. Brīnišķīga pedagoga darbs. Ļoti atsaucīga un labsirdīga pasniedzēja, vienmēr gatava palīdzet ja kaut ko nesaprot. Uz kursiem gāju labprāt! 

Vēlu Jums veiksmi!

*** 

Agnese Putniņa 

Atļaušos pielikt, šī programma tiešām strādā, tāpēc, ka esmu tas cilvēks, kuram valodas tiešām nejiet, septiņus gadus nomocījos, iekalu, un saprotu, ka rezultāta nav, neatceros, varētu domāt, ka nav bijušas mācības. Jūs man pierādījāt, ka es personīgi arī varu apgūt un tomēr iemācīties, nemāku perfekti, bet valodu saprotu un tomēr arī mazliet pat kaut ko zinu. Esmu gandarīta par savu izvēli, ja turpināšu trenēties, pēc gada varēšu runāt angliski brīvi. Paldies par  iespēju un turpināšu. Veiksmi!  
QUICK TEACHER programmas prezentācija
Kas ietilpst programmā
Kādas valodas var iemācīties