Paātrinātas svešvalodu apguves programma QUICK TEACHER

Paātrināta svešvalodu apguve ar

datorprogrammu QUICK TEACHER

Programmas QUICK TEACHER izstrādātāji uzskata, ka pats labākais veids, kā apgūt valodu – ir iegremdēšanās valodas vidē un mācības ar pasniedzēju, kurš nosaka, kādu metodiku izvēlēties atbilstoši Jūsu spējām un iemaņām.  


Mēs, QUICK TEACHER izstrādātāji, balstoties uz personīgo pieredzi, saprotam, ka ne visi var iemācīties valodu valodas vidē, un zinām, ka atrast “savu” skolotāju izdodas ne katram. Ne katrs pasniedzējs plkst. 10 vakarā atnāks, lai uzlabotu Jūsu angļu valodu.
Programma QUICK TEACHER ir radīta speciāli tiem, kas nav atraduši „savu” skolotāju, un tiem, kas ir gatavi ārpus klātienes nodarbībām aktīvi apgūt valodu. 

QUICK TEACHER Android, iPhone un iPad


Esam priecīgi paziņot, ka tagad programma QUICK TEACHER ir pieejama kā aplikācija viedtālruņiem un planšetdatoriem ar operētājsistēmu Android, kā arī priekš iPhone un iPad.

Jūs varat  PAR BRĪVU  lejuplādēt QUICK TEACHER aplikāciju priekš Android, iPhone un iPad.


  

Mēs vērtējam Jūsu laiku un pastāstīsim personīgi:


Vārds
Tālrunis*
E-pasts
Ērts zvana laiks (9.00 - 18.00)

Programma QUICK TEACHER – labākā izvēle kā apgūt svešvalodu bez pasniedzēja!

Programmā ir apkopoti visi valodas apguvei nepieciešamie instrumenti, kurus izmanto pasaules labākie pasniedzēji. Visa programmas metodika, īpaši “paātrinātas iegaumēšanas” režīms izstrādāts ar mērķi atvieglot svešvalodas apguvi, padarīt mācību procesu vienkāršāku un būtiski ātrāku.

Vēlaties apgūt svešvalodu 5 – 10 reizes ātrāk un vairākas reizes lētāk? Izvēlēties apguves valodu.

anglu valodas kursi
Angļu valoda (ENG)

vācu valodas kursi
Vācu valoda (DE)

krievu valodas kursi
Krievu valoda (RU)


Ar QUICK TEACHER Universal pašmācības programmām var apgūt svešvalodas no „nulles” vai arī atjaunot valodas zināšanas, palielināt vārdu krājumu un labi apgūt sarunvalodu. Speciālā vārdu iegaumēšanas programma palīdzēs paplašināt vārdu krājumu 5 reizes ātrāk, nekā parasti.


Svešvalodu kursu QUICK TEACHER Universal programmā izmantota unikāla autormetodika „Virtuālais Skolotājs”. Tā atbrīvos Jūs no apnicīgās „zubrīšanās”, palīdzēs novērst valodas barjeru, un Jūs ātri varēsiet pāriet no iesācēja līmeņa un vidējo, un tālāk  uz attīstītu svešvalodas zināšanu līmeni. Jau no  pirmajām apmācību dienām Jūs sāksiet runāt angļu, vācu, ķīniešu sarunvalodā, vai jebkurā citā valodā pēc Jūsu izvēles.


Svešvalodu apmācību metodikā QUICK TEACHER ir ievērotas gan mūsdienu valodu attīstības tendences, gan arī ar laiku pārbaudītas pieejas, metodes un instrumenti, kas palīdz veiksmīgi apgūt svešvalodu. Programma piedāvā gan „dzīvo” sarunvalodu, gan arī lietišķo aprindu leksiku. Jaunās paaudzes  programma  atšķiras ne tikai ar mūsdienīgu, ērtu interfeisu, jaunām funkcijām un uzlabotu metodiku, bet arī ar kvalitatīvi jaunu saturu.


Programmām ir kvalitātes sertifikāts ISO 9001 un KF atbilstības sertifikāts. Programmu lietotāju drošību apstiprina neatkarīgās ekspertu organizācijas, bet to efektivitāti – neskaitāmas pozitīvas lietotāju atsauksmes par QUICK TEACHER programmām.

Programmā QUICK TEACHER Universal ir apkopotas daudzu apmācāmo vēlmes un realizēts daudzlietotāju režīms. Tagad ar programmu vienlaicīgi var strādāt līdz pieciem lietotājiem, kas ir ērti ģimenei un izdevīgi biznesam.


Mēs, programmas QUICK TEACHER Universal izstrādātāji, uzņemamies atbildību par unikālās metodikas efektivitāti, profesionāli izstrādātu un apkopotu mācību materiālu, augstu atskaņošanas kvalitāti, bet Jūsu atbildība – tas ir regulārs nodarbību apmeklējums.

order3_lv.gif


 Uzmanību! Tiek komplektētas grupas Quick Teacher svešvalodu intensīvās apguves klasē! Nāciet ar NVA kuponiem, mācieties BEZMAKSAS + saņemiet stipendiju 70 Ls/mēnesī! Pieteikties >>


Svešvalodu klase
QUICK TEACHER programmas prezentācija
Kas ietilpst programmā
Kādas valodas var iemācīties
Partnerprogramma
Korporatīviem klientiem
Sadarbībā ar LIAA
Pasūtīt zvanu