PASŪTĪT TAGAD

Beztermiņa abonementu 1+1 un saņem garantētu dāvanu - programmu angļu, vācu vai krievu valodas apgūšanai.

dienas
minūtes
sekundes
Akcija!
Saņem DĀVANU
380.00 EUR
vērtībā
Dāvana
stundas
Saņem DĀVANU
380.00 EUR
vērtībā
Beztermiņa abonementu 1+1 un saņem garantētu dāvanu - programmu angļu, vācu vai krievu valodas apgūšanai.
PASŪTĪT TAGAD
dienas
stundas
minūtes
sekundes
Dāvana
Akcija!
iQ TEACHER - ONLINE SISTĒMA INTELEKTA ATTĪSTĪBAI
Pasūtīt zvanu
Intelekts palīdz plānot, uzstādīt mērķus un veiksmīgi sasniegt tos.
INTELEKTS
Domāšana ļauj analizēt
un atrast pareizos risinājumus.
Atmiņa piedalās visos dzīves procesos, tas ir apmācības un attīstības pamats.
Uzmanība - tā ir spēja koncentrēties, kura palīdz  skaidri domāt.
Uztvere palīdz ieraudzīt situāciju kopumā un uzreiz, saprast un ātri izcelt tajā galveno.
Lai noformētu abonementu, nospiediet uz vienu no abonementa variantiem
Izvēlieties priekš jums ērtāko iQ Teacher abonementa variantu
PROJEKTA AKTUALITĀTE, VAI KĀPĀC IR SVARĪGI ATTĪSTĪT PRĀTU
Mūsdienu pētījumi apstiprina, ka cilvēka smadzenes sāk novecot no 27 gadiem, tām ir nepieciešami ikdienas treniņi, tāpat kā muskuļiem.
Ne tikai bērna smadzenes, bet arī pieauguša cilvēka smadzenes spēj attīstīties noteiktos «apmācības» apstākļos. Nepieciešamas īsas, bet regulāras nodarbības un pareizi izvēlēts vingrinājumu komplekss ar pakāpeniskiem sarežģījumiem.
1. Speciāls nodarbību algoritms. iQ Teacher uzdevumi tiek pasniegti noteiktā metodiskā secībā, kas nodrošina kompleksu pieeju jūsu spēju attīstībai.
2. Nodarbību sistemātika. Individuāls grafiks nodrošina regulāru uztveres, uzmanības, atmiņas, domāšanas un intelekta attīstību.
3. Spēļu metodikas izmantošana. Ir pierādīts, ka  spēles procesa laikā mēs apmācamies daudz labāk, pildam uzdevumus ar lielu interesi, un rezultāti tiek sasniegti ātrāk.
Izstrādes laikā iQ Teacher no interesantas idejas pārveidojās par web-portālu, kuru apmeklē tūkstošiem lietotāju. Par projekta attīstību ir atbildīga profesionāļu komanda: psihologi, metodiķi, programmētāji.
iQ Teacher zinātniskie projekta vadītāji ir labi pazīstami eksperti indivīda spēju attīstības jomā.
iQ TEACHER KOMPLEKSĀS APMĀCĪBAS VEIKSMES PRINCIPI
ABONĒ
UN SAŅEM

DĀVANU!
Pēc jūsu izvēlētā grafika, uz Privāto kabinetu tiek nosūtīti jauni uzdevumi ar vairākiem sarežģītības līmeņiem. Katrā vingrinājumā ir
savs līmeņa apgūšanas koeficients, kuru sasniedzot jums tiks atvērts nākamais līmenis.
Jūsu rezultāti tiek fiksēti, tie tiks parādīti grafiku veidā atsevišķi priekš katras prasmes, kā arī priekš katra vingrinājuma.

Par uzdevumu izpildi un līmeņu apgūšanu jums tiek piešķirtas Brain-balles, kuras turpmāk jūs varēsiet apmainīt pret vērtīgām un noderīgām precēm «Intelekta veikalā iQ Teacher».

Pateicoties spēļu vingrinājumiem iQ Teacher jūs paaugstināsiet domāšanas ātrumu, spēsiet ātri izcelt galveno un risināt vairākus uzdevumus vienlaicīgi, attīstīsiet spēju redzēt situāciju no vairākiem skatu punktiem un daudz ko citu.
KĀ IR IZVEIDOTAS iQ TEACHER NODARBĪBAS
iQ Teacher - komplekss, kas sastāv no 36 spēļu vingrinājumiem, kuri ir apkopoti sistēmā no 1250+ uzdevumu līmeņiem uzmanības, uztveres, atmiņas, domāšanas un intelekta attīstībai, kā arī tematiskiem keisiem priekš dažādām profesijām un dzīves situācijām.

Noformējiet  iQ Teacher abonementu un jums būs pieejami šādi keisi:
UZMANĪBA, UZTVERE, ATMIŅA, DOMĀŠANA UN INTELEKTS
GRĀMATVEDIS, STUDENTS/SKOLNIEKS, JAUNĀS MĀMIŅAS, MĀJSAIMNIECES, VADĪTĀJS, STUDĒJOŠIE SVEŠVALODU
Izstrādes laikā iQ Teacher no interesantas idejas pārveidojās par web-portālu, kuru apmeklē tūkstošiem lietotāju. Par projekta attīstību ir atbildīga profesionāļu komanda: psihologi, metodiķi, programmētāji. iQ Teacher zinātniskie projekta vadītāji ir labi pazīstami eksperti indivīda spēju attīstības jomā.
Uzmanība - tā ir spēja koncentrēties, kura palīdz  skaidri domāt, pieņemt pareizos lēmumus, kontrolēt un saprast to, kas notiek ar jums un pasauli jums apkārt.
Spēļu nodarbības iQ Teacher attīsta spēju koncentrēties uz kāda objekta vai darbības, spēju vienlaicīgi sekot vairākiem objektiem vai veikt dažādas darbības, apzināti pārvietot uzmanību uz jaunu objektu, spēju noturēt uzmanības centrā vairākus nesaistītus savā starpā objektus.
Attīstiet uzmanību, un jūs varēsiet ātrāk un precīzāk reaģēt uz notikumiem, jums būs augsta smadzeņu darbaspēja.
UZMANĪBA
 
Uztvere - tā ir spēja krāt zināšanas, jūtas, vēlmes un pieredzi kopējā attēlā. Uztvere palīdz ieraudzīt situāciju kopumā un uzreiz, saprast un ātri izcelt tajā galveno.
Īpašie iQ Teacher spēļu vingrinājumi  palīdz attīstīt precizitāti un uztveres ātrumu. Uzlabojiet savu uztveri, un jums būs papildu priekšrocības salīdzinājumā ar citiem cilvēkiem. Jūs ātri iemācīsieties koncentrēties uz galvenā, ievērosiet vairāk un pieņemsiet lēmumus tad, kad citi vēl tikai domā.
UZTVERE
 
Atmiņa saista cilvēka pagātni ar tā tagadni un nākotni, glabā visu zināšanu krājumu, ļauj strukturēt un momentāli atrast vajadzīgo informāciju.
Atmiņa piedalās visos dzīves procesos, tas ir apmācības un attīstības pamats.
Speciālie iQ Teacher vingrinājumi aktivizē smadzeņu darbību, attīsta spēju precīzi iegaumēt un atveidot vajadzīgo informāciju, apstrādāt lielus informācijas apjomus, iegaumēt lielu starprezultātu skaitu. Dotās īpašības palīdz uzlabot atmiņu, ļauj plānot, paredzēt un prognozēt notikumus.
ATMIŅA
 
Domāšana ļauj novērtēt situācijas, atrast savstarpējas notikumu attiecības, izdarīt pareizus secinājumus, atdalīt svarīgo no otrkārtējā.
Attīstiet domāšanu, un jūs iemācīsieties analizēt faktus, apstrādāt informāciju secības kārtībā, vispārināt, atrast pareizos risinājumus, pasniegt pierādījumus un noraidījumus, būt pārliecinošam. Domāšana sniedz jums konkurences priekšrocības pašās dažādākajās dzīves jomās.
Spēļu vingrinājumos «Domāšana» ietilpst vairāki desmiti sarežģītības līmeņu, kas kompleksā attīsta iepriekš minētās prasmes.
DOMĀŠANA
 
Intelekts -  tā ir spēja risināt problēmas, loģiski domāt, saprātīgi spriest un pieņemt lēmumus, kā arī veidot jēgpilnu saskarsmi. Intelekts apvieno visas cilvēka kognitīvās spējas: sajūtas, uztveri, atmiņu, domāšanu, iztēli.
Speciālie vingrinājumi iQ Teacher palīdzēs jums trenēt un pilnveidot veselu prasmju virkni: mācīties uz pieredzes pamata, adoptēties, pielāgoties pie jaunām situācijām. Jūs attīstīsiet spēju redzēt notikumus no dažādiem skatu punktiem, mācēt izcelt un analizēt situācijas detaļas, būt objektīvam, pieņemt pamatotus lēmumus, plānot, izstrādāt stratēģijas, lai sasniegtu mērķus.
INTELEKTS
 
SIA M.A.R.I.D.I Rīga, Latvija
Tomsona iela 30-121, LV-1013
Tel.: (+371) 67 50 99 99
www.iqteacher.com
PASŪTĪT TAGAD
Beztermiņa abonementu 1+1 un saņem garantētu dāvanu - programmu angļu, vācu vai krievu valodas apgūšanai.
sekundes
minūtes
stundas
dienas
Saņem DĀVANU
380.00 EUR
vērtībā
Akcija!
Dāvana
DOMĀŠANA
ATMIŅA
UZMANĪBA
UZTVERE
UZMANĪBU, AKCIJA!
Katrs, kurš noformēs abonementu "BEZTERMIŅA 1+1", saņems DĀVANU
380.00 EUR vērtībā - programmu paātrinātai
svešvalodu apguvei QUICK TEACHER SuperProfy
+ DĀVANA
(+371) 67 50 99 99
PALIKUŠI JAUTĀJUMI?
Uzdot jautajumu